Објавени: авг. 07 2022 06:45

Xbox One S 1TB so 1 kontroler i igri

МКД

МКД
Објавени: авг. 07 06:45
Прегледи: 525
Se prodava Xbox One S 1TB so 1 kontroler i 4 igri.
Xbox-ot e kupen od Germanija i mnogu malku koristen. Moze da se koristi i kako Smart TV.


Се продава Xbox One S 1TB со 1 контролер и 4 игри. Xbox-от е купен од Германија и многу малку користен. Може да се користи и како Smart TV.

Filip
Тел. 078369330
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
525
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации