Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

X box 360 kako nov

7 000 МКД

Се продава од: aleksandar Вчера 15:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
AMC
Продавам X box 360 подарок од Австралија со два џојстици и 12 игри како нов
Call of duty modern warfare 2
Call of duty modern warfare 3
Need for speed most wanted
Gears of war 3
Assassins creed 1
Assassins creed 2
Assassins creed 3
Battlefield 3 и други
aleksandar
 
075624936
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации