Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Desktop kompjuteri i monitor

Се продава од: Mr. Piter 20 авг. 12:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodavaat 2 desktop kompjuteri i monitor.
Edniot desktop kompjuter e na delovi a drugiot e cel.. Cena po dogovor

Mr. Piter
075 223 550
Leaflet
Кон почеток