Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Staticen kompjuter so biro

8 000 МКД

Се продава од: Радица 27 окт. 15:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кратово
Модел
AMC
Се продава статичен компјутер со биро, инсталиран Windows, комплет со монитор, тастатура, глувче и звучници. Работи совршено.
Само со ваш превоз.
Радица
071-83-66-99
Leaflet
Кон почеток