Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kompjuter AMC

10 000 МКД

Се продава од: Bioshock 7711 10 јан. 23:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Крушево
Модел
AMC
Se prodava kompjuter kupen pred dva meseci od AMC so instaliran Windows 10 Pro, Procesor Intel I3-2100 3.1 ghz, Graficka Nvidia 7710,4GB Ram, 500GB Hard Disk, Napojuvanje od 400W Kompjuterot e vo odlicna sostojba.
Bioshock 7711
078989789
Leaflet
Кон почеток