Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kompjuter vo odlicna sostojba

10 000 МКД

Се продава од: Petar 10 јан. 23:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Крушево
Модел
AMC
Se prodava kompjuter 2 meseci raboten so Windows 10 Pro, 4GB Ram, Intel I3-2100,Nvidia 7710,Maticna ploca FoxConn,500GB HardDisk,400w Napojuvanje. Kupen e od AMC pred 2 Meseci. Kompjuterot e vo odlicna sostojba.
Leaflet
Кон почеток