Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Povolen desktop kompjuter

6 500 МКД

Се продава од: Dimmmi 01 мар. 13:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
Drug model
Графичка карта - Nvidia geforce 9500 gt
Хард диск - Maxtor 300GB
Матична плоча - MSI ms-7390 ver 1.0
Процесор - AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+ 3.11GHz
RAM - 4GB DDR2
CD читач - tsstcorp cddvdw sh-222bb
Напојување - CCIVO 500W
Адаптер за интернет - value gigabit ethernet PCI 21.99.3047
Монитор - LG flatron w1934s 19inch
Оперативен систем - Windows 10 Pro
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации