Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

GAMING PC + MONITOR

600 ЕУР

Се продава од: Ylli Gjochi 17 јул. 12:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Модел
Drug model
GAMING PC + MONITOR

Specs:
NVIDIA GTX 1060 6GB
16GB RAM DDR4
i7 6700 3.4GHz
1TB HDD
250GB SSD

Monitor Philips 237E 1080p
Ylli Gjochi
071480877


WhatsApp:
071480877
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации