Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kompjuteri Dell HP Fujitsu Lenovo i3 i5 i7

6 900 МКД

9 900 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: SWISSHOP 24 фев. 18:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SWISSHOP

SWISSHOP

4 Огласи во продавницата

Kompjuteri gamer i5 i7 Ryzen 16 890 MKD
Kompjuteri so Monitori i3 i5 i7 12 990 MKD
Kompjuteri gamer i5 i7 17 900 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Модел
Drug model
SWISSHOP е место каде што можете да најдете голем асортиман на користени компјутери, лаптопи, аудио и видео опрема во многу добра состојба и по навистина одлични цени. Сите производи се увезени од Швајцарија и ЕУ.

Заедно со продавницата работи и сервис за компјутери и аудио и видео опрема. Работиме со квалитетни и оригинални делови со евтина работна рака. Сите наши производи пред да бидат пуштени во продажба детално се испитуваат, тестираат и чистат (внатрешно и надворешно).
Даваме гаранција на хардвер од 6 - 12 месеци.
SWISSHOP
Продажба на употребувани компјутери, лаптопи,ресивери и делови за компјутери, разна аудио и видео опрема од врвни светски марки. Сите производи се увезени од Швајцарија. Сервис за компјутери аудио и видео опрема! Адреса: Невена Горгиева Дуња 13 Тел: 02 614 8119 секој работен ден од 10-17 часот и сабота од 10-15 часот.
Посетете ја нашата продавница
Невена Горгиева Дуња 13 Прикажи на мапата
02 614 8119
http://www.swisshop.mk/

www.swisshop.mk

SWISSHOP
02 614 8119
Leaflet
SWISSHOP

SWISSHOP

4 Огласи во продавницата
Kompjuteri gamer i5 i7 17 900 MKD
Kompjuteri gamer i5 i7 Ryzen 16 890 MKD
Kompjuteri so Monitori i3 i5 i7 12 990 MKD
Кон почеток