Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Monitor BenQ GL 2580 25 Incen pod garancija

6 500 МКД

Се продава од: Robert 12 јун. 13:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Модел
Drug model
Monitor BenQ GL 2580
25 incen
60hz (overlocked 85).Monitorot e recisi nov i e seuste pod garancija. Inf. 070 377 730
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации