Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Workstation Computer

6 000 МКД

Се продава од: Muhamet 08 мај 20:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Модел
Drug model
~Procesor : Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 2.60Hz
~RAM : 3 GB
~System Type : 64bit Windows 10 Pro
~Grafika : Nvidia GeForce 9300 GS
~HDD : 297 GB

Muhamet
071371731


WhatsApp:
071371731
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации