Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mining Riga

1 500 ЕУР

Се продава од: Sejfulla Reci 27 фев. 15:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Модел
Drug model
7-Riga Sapphire RX 570 4GB
3-Riga Sapphire RX 580 4GB
2 Sapphire RX 570 8GB
1-Riga P-106 100
Sejfulla Reci
070855914WhatsApp:
070855914
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации