Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава топ компјутер

7 000 МКД

Се продава од: Nikola 14 окт. 22:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Модел
Intel Core
интел пентиум 3.2ghz 2 GB ram 500 gb hdd 1 gb графичка ge force210 со мозна надоградба.
Leaflet
Кон почеток