Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Desktop Kompjuter

6 000 МКД

7 000 МКД

Се продава од: Andrej 21 фев. 15:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Intel Core 2 Quad CPU [email protected]
4GB RAM
Nvidia GeForce GT 630
500GB HDD
Windows 10

Odlicna sostojba i perfekten za sekojdnevna upotreba.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации