Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kompjuter so monitor

3 000 МКД

Се продава од: Ljupco 17 ноем. 12:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava kompjuter so monitor

Monitor 19'' LCD WIDE SCREEN MAG
2GB RAM
ATI RADEON 2600XT 512MB RAM
INTEL DUAL CORE 3.2 MHZ
160GB HITACHI HARD DISK
TASTATURA LOGITECH MULTIMEDIA
NAPOJUVANJE 500W GLACIALTECH
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации