Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Komplet kompjuter so dodatna oprema

125 ЕУР

Се продава од: Саше 26 јул. 22:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Модел
Intel Core
Се продава Десктоп КОМПЈУТЕР, заедно со биро, компјутерска столица, 22" Dell монитор, безжична тастатура, маус, камера, микрофон, звучник итн.

За повеќе информации, контакт емаил адреса: alek.luck.ff@gmail.com
Саше
070-231-998
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации