Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kompjuteri gamer i5 i7

13 290 МКД

18 640 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: SWISSHOP 14 фев. 18:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SWISSHOP

SWISSHOP

5 Огласи во продавницата

Kvalitetni laptopi HP Dell Lenovo 9 900 МКД
Kompjuteri Dell HP Fujitsu Lenovo i3 i5 i7 9 900 МКД
Kompjuteri gamer i5 i7 17 900 МКД
Kompjuteri so Monitori i3 i5 i7 17 900 МКД
Квалитетни брзи и евтини компјутери. Лиценциран легален софтвер. Одлични за Office, Facebook, internet, gamer-и Гаранција- 12 месеци.
Достава низ цела држава!
Работно време: Понеделник - Петок - 10h - 18h
Сабота 10h - 15h
Адреса: СвисШоп Доо ул. Невена Ѓеоргиева Дуња 13, 1000 Скопје, Македонија
Телефони: Кисела Вода - 02 614 8119; мобилен: 075 991 771
емаил: [email protected]
facebook: www.facebook.com/swisshopSK
SWISSHOP
Продажба на употребувани компјутери, лаптопи,ресивери и делови за компјутери, разна аудио и видео опрема од врвни светски марки. Сите производи се увезени од Швајцарија. Сервис за компјутери аудио и видео опрема! Адреса: Невена Горгиева Дуња 13 Тел: 02 614 8119 секој работен ден од 10-17 часот и сабота од 10-15 часот.
Visit our store page
Невена Горгиева Дуња 13 Show on the map
02 614 8119
http://www.swisshop.mk/

Povekje Gameri

SWISSHOP
02 614 8119
Leaflet
SWISSHOP

SWISSHOP

5 Огласи во продавницата
Kvalitetni laptopi HP Dell Lenovo 9 900 МКД
Kompjuteri gamer i5 i7 17 900 МКД
Kompjuteri so Monitori i3 i5 i7 17 900 МКД
Kompjuteri Dell HP Fujitsu Lenovo i3 i5 i7 9 900 МКД
Кон почеток