Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Philips komjuter windows 7

150 ЕУР

Се продава од: Can Вчера 02:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Модел
Philips
Prodavam kompjuter philips windows 7 kompjuterot e top nema garancija
So se kukiste so se gluvce i tastatura
Ima se kabeli od nego i drugo
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации