Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kompjuter

400 ЕУР

Се продава од: Ivana 21 ноем. 16:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Модел
Philips
Processor Quad Core Duo 3.7 ghz

Ram 4 gb

Hard disk 500gb

Graficka Gtx Nvidia 210
Кон почеток