Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iMac 21.3” Late 2013

750 ЕУР

Се продава од: Fisnik 19 фев. 20:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Чаир, Скопjе
Марка
Apple
Модел
iMac
Mnogu e socuvan, top kondicija so kutija.
iMac 21.3” Late 2013
Ram 8gb
Graficka: Intel Iris pro 2gb
CPU: i5 4570R 2.7Ghz Quad-core
So tastatura i mouse.

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации