Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Се продава компјутер !

4 400 МКД

Се продава од: Илија Пачемски 30 авг. 20:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Марка
Asus
Модел
Drug model
Се продава компјутер со следниве спецификации
Процесор - Intel Pentium Dual CPU 1.8Ghz
Графичка - Nvidia Geforce 8500 GT
150GB Хард диск
3GB RAM
Оперативен систем -Windows 7 professional

Само куќиштето е 2500 денари, мониторот 1500 и слушалките се 400 денари, се комплет е 4400 денари. Може и посебно компонентите да се купат.
Илија Пачемски
077638498


WhatsApp:
077638498
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации