Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Monitor Asus + zvucnici !!!

2 000 МКД

Се продава од: Konzulka 24 јул. 03:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Марка
Asus
Модел
Drug model
*Se prodava monitor Asus Splendid 19 inch
*Monitorot e zacuvan i e mnogu malce koristen
*Gratis zvucnici
Konzulka
075273804
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации