Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GAMING PC EXTRA CENA GRATIS TESTATURA I MOUSE PAD

500 ЕУР

Се продава од: Gjorgi 26 јан. 22:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Марка
Asus
Модел
Drug model
PowerBox
Proccesor:Ryzen 5 2600X
Graficka:GTX 1050 TI 4GB
Ram:8GB
Motherboard B320
Kompjuterot e malku koristen so garancija
za povekje info na brojot
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации