Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kompjuter itno

10 000 МКД

Се продава од: Vladimir Urda Ilieski 25 апр. 21:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Марка
Asus
Модел
Drug model
Се продава компјутер во одлична состојба.
procesor intel i3
ram 4 gb DDR3
hard disc 500 gb
Графичка Radeon 9750 на 512
Vladimir Urda Ilieski
070 271 578
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации