Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Desktop kompjuter

12 000 МКД

13 500 МКД

Се продава од: Samuel 05 јун. 16:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Марка
Asus
Модел
Drug model
Се продава десктоп компјутер за канцелариска и гаминг употреба се комплет како на сликите
Конфигурација:
-CPU- Intel Core Duo E8400 3.00Hz
-GPU- Nvidia GeForce GT610
-RAM- 4gb
-HDD- 500gb
Монитор:-PHILIPS
Звучници:-Logitech
Тастатура:-Genesis Rhod110 gaming
Глувче:Genius
Tel:071872977
Viber:071872977

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации