Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Odlicen kompjuter za video igri i5 8gb

15 000 МКД

Се продава од: Darko 13 авг. 18:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Марка
Asus
Модел
Drug model
se prodava odlicen kompjuter za video igri kako fortnite csgo gta v valorant i mnogo drugo
socuvan e i vo odlicna sostojba
ima i5 3ghz 8gb ram 750ti 1TB hard disk
hard disk e nov zemen od anhoch
napojuvanjeto e novo i mnogu efikasno
ima odlicen thermaltake cooler
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации