Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KOMPJUTER ZA VIDEO MONTAZA I VODENJE SMETKOVODSTVENI USLUGI

0 МКД

Се продава од: Risto Malezan 28 јан. 14:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Марка
Asus
Модел
Drug model
СПЕЦИФИКАЦИЈА:
CPU: INTEL CORE i7-2700 3.40 Ghz
GRATIS: GENIUS ZVUCNICI
MONITOR: QUART FULL HD 1920x1080 60hz
GPU: NVIDIA ASUS GTX 580 MATRIX
MOTHERBOARD: P67 B3 Revision
RAM: KINGSTON 8GB DDR3 1600Mhz
PSU: THERMALTAKE 700W BRONZE
CASE: THERMALTAKE LEVEL 10 GT
COOLER: COOLER MASTER V8
HDD: 1х 2TB WESTERN DIGITAL 7200RPM 1x 256GB Kingston SSD V300
Risto Malezan
071366199
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации