Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodavaat 6 PCs

25 000 МКД

Се продава од: Vlatko Micev 03 апр. 20:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Радовиш
Марка
Asus
Модел
Drug model
Se prodavaat 6 Pcs so Monitor Acer Full HD 1920x1080p 24'
Cpu : Inteli 3 7100
Gpu: Asus 1050ti 4gb
Mboard: gigabyte b260m
Ram:Hyperx 2x4gb 2400 mhz
Hdd: WD 1tb 7200 rpm
So cela periferija (keyboard, mouse i headset)
Odlicni za Moba games, Fortnite ...
Vlatko Micev
077397822
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации