Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gaming PC so monitor

300 ЕУР

Се продава од: amir 20 мај 19:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Чаир, Скопjе
Марка
Asus
Модел
Drug model
Se prodava gaming pc i monitor 60hz .
Gaming pc performanci:
Gtx 750Ti
Intel G4400
8GB ram
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации