Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kompjuter

5 000 МКД

Се продава од: 070746495 28 мар. 21:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Чаир, Скопjе
Марка
Asus
Модел
Drug model
shes kompjuter te lire,! shtepiza eshte ne ekran qe funksionom vetem ekrani ( shtepiza eshte mbrenda ne ekran qe dmth se nuk ka nevoj ketu shtepiz por punon vetem ekrain ne vend te shtepizes ) me cmim te ulet dhe te lire, kontaktoni me numrin e pronarit te ketij kompjuteri.

Windows 10 Pro
Touch screen ( punon me ane te gishtit )
System:
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T6670 @ 2.20GHz 2.20GHz
Installed memory (RAM) 4.00 GB (3.75 GB usable)
System type : 64-bit Operation System, x64-based processor
Pen and Touch: Single Touch Support
070746495
070746495
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации