Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Desktop Asus PC i5 best

0 МКД

Се продава од: Aleksandar 22 јан. 06:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Asus
Модел
Drug model
Se prodava ASUS PC(relativno malku koristen) so slednata konfiguracija:

MONITOR :
ASUS VH228D 54.6 cm (21.5") 1920 x 1080 pixels Full HD Black

Processor INTEL I5
Motherboard ASUS P8P67 PRO
GRAPHIC CARD ASUS GTX 650TI
Ram DDR3 KINGSTON 4GB 1333 Mhz HyperX blu DUAL

SSD 60gb Kingston
Power supply RS-500
Cooler master CM12
USB 3.0
Asus DWDRW 24B3ST
Cooler Master Elite 430 - Mid Tower Computer Case

+ GENIUS MULTIMEDIA  SW 2.1 355
Aleksandar
077624292
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации