Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Intel Core i3-9100F ASUS PRIME Novi kompjuteri

18 500 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Premium Computers 26 јан. 10:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Premium Computers

Premium Computers

81 Огласи во продавницата

Wireless Microphone Bluetooth Karaoke - Novi 650 МКД
Maxell Polnaci za Telefoni za vo Kola i za vo Zid 250 МКД
 USB C Adapter to USB3.0 HDMI 4K USB-C PD + Hub - Novi 1 300 МКД
PC Web Camera BC-014 480p with microphone Novi 650 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Asus
Модел
Drug model
Intel® Core™ i3-9100F Processor CPU 6M Cache up to 4.20 GHz
Motherboard ASUS PRIME H310M-A R2.0 Intel LGA-1151
LEVEN 8GB DDR4 2666MHz PC4-21300
ASUS GeForce GT 710 2GB DDR5 nVidia Silent GT710-SL-2GD5
Maxell 240 SSD
ATX Case Premium 950 with 2x USB2.0 and 1x USB3.0
PSU Coolmax 500W

Moznost za on-line plakanje i isporaka po brza posta.

Poveke informacii na:

www.premium.com.mk
Tel. 02/ 32 32 488 ; 072 251 521
Premium Computers
Продажба на компјутерска опрема и галантерија, потрошен материјал и канцелариски мебел
Посетете ја нашата продавница
ул "Партизански одреди" бр. 33 локал 1 Прикажи на мапата
02/3232488
https://www.premium.com.mk
Premium Computers
02/3232488
Premium Computers

Premium Computers

81 Огласи во продавницата
Velosiped Hermes MTB Shimano 4 500 МКД
Bluetooth Speaker SC208 Mega Bass stereo - Novi 900 МКД
Kancelariski kompjuterski stolici i biroa Novi 2 000 МКД
Biro za Laptop i Desktop Kompjuter 2 000 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации