Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mining Rig so 6 x RX580 Dual Mining

3 500 ЕУР

Се продава од: Bobi 16 апр. 14:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Asus
Модел
Drug model
Se prodava komplet mining rig 6 x RX580 8GB
Dve napojuvanja 735w i 735w.
6 graficki kartici ASUS RX580 8gb Dual
Rigot e komplet spremen za plug and play.

Moze vednas da se podigne.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации