Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavam kuciste za kompjuter, odlicen za online nastava

4 000 МКД

Се продава од: Mihajlo 19 јан. 16:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Asus
Модел
Drug model
BASIC INFORMATION FOR DESKTOP-COMPUTER 2RNFCB7
Processor: INTEL® Celeron® CPU G550 @ 2,60 GHz 2,60 GHz
Installed memory (RAM): 4GB
System type: 64-bit Operating System, x64-based processor

Activated Operating System: “Windows 10 Pro”
Mihajlo
076448918
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации