Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava kompjuter so GRATIS ekran i tastatura

190 ЕУР

250 ЕУР

Се продава од: Ljupcho 16 фев. 21:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Asus
Модел
Drug model
Se prodava deskto kompjuter, Intel Pentium i3, 1.00GB Ram so instaliran originalen Windows 7 operativen sistem. Doagja so dva LCD ramni monitori, edniot e Samsung a vtoriot LG. Doagja i so dve tastaturi, ednata LOGITEC a drugata Genius.
Ljupcho
075266158
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации