Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ODLICEN GAMER KOMPJUTER

20 000 МКД

Се продава од: zlatko 16 окт. 15:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Asus
Модел
Drug model
=MATICNA-ASUS M5A97 R.2.0
=PROCESOR-AMD FX6300 6 cores 6 threads 3.5Ghz
=GRAFIKA:ASUS RADEON RX560 4GB GDDR5
=RAM 16GB HYPER
=NAPAJANJE DEEP COOL DA-500M
=SSD 250GB
=DVD rezac LITE ON IHAS124-so ovoj rezac moze da se rezat igri za XBOX360.
=INSTALIRAN NAJNOV WINDOWS 10 VER.2004 I MNOGU DRUGI PROGRAMI.
KUKISTETO E MNOGU SOCUVANO VO ODLICNA SOSTOJBA.SO KUKISTETO SLEDUVA GRATIS LED MONITOR PHILIPS.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации