Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gaming PC i7/8GB/RX 570

0 МКД

Се продава од: Leon 22 јул. 20:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Asus
Модел
Drug model
Intel® Core™ i7-2600 3.80GHz 4c/8t
HyperX Blue 8GB DDR3 (2x4GB) 1600MHz CL-9
Saphire RX 570 4GB OC
ASRock H61M-VG3 Motherboard
600w Chiftec 80+
Kingston 120GB Sata SSD
Toshiba 500GB Sata HDD

*Od mene dobivate licna garancija i ako treba za ponatamu popravka ili upgrade

Info:
Kompjuterot e Koristen Pomalce od 6 Meseci, ima smeneta pasta ischisten kako nov. Gi podrzuva site igri na Najaki Settings. So kompjuterov moze i da se livestream, gaming, Editing...

Za povekje informacii kontaktirajteme na:
075 282 006 (Viber, Poraka, Call)
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации