Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Polovni desktop kompjuteri

8 000 МКД

Се продава од: Martin 22 ноем. 09:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Asus
Модел
Drug model
Се продаваат половни десктоп компјутери погодни за секаков вид на кацелариска работа. Конфигурации:
I3 - 5ta i 6ta generacija
4GB DDR4 RAM
120 SSD Hard Drive ( 2 на залиха со 240 GB )

На залиха исто така и монитори Phillips & Acer ( 22 & 24 Inch. ). 4000 MKD & 6000 MKD

- На залиха и I5-V & VI-Generation
* 8GB & 16 GB Ram DDR4
*120 GB SSD
*1TB Hard Drive
*2GB GeForce NVIDIA

15.000 MKD - 8GB Ram
17.000 MKD- 16 GB Ram
Кон почеток