Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava ASUS TUF GAMING FX504

32 000 МКД

Се продава од: Anastasija 16 ноем. 23:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Asus
Модел
Drug model
Se prodava Asus TUF FX504 so slednite performansi:

CPU: Intel i5 8300H @4.00 GHz (4c,8t)
RAM: 12GB DDR4 (8+4)
GPU: GeForce GTX 1050 4GB GDDR5
SSD: Kingston A2000 250GB 2500mb/s read/write speed.
SSHD: 1TB Seagate Firecuda 7200rpm.
OS: Windows 10 Pro
Anastasija
072220141
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации