Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Asus Vivostick mini PC

5 000 МКД

Се продава од: Unknown 02 фев. 15:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Asus
Модел
Drug model
Asus Vivostick mini PC
Windows 10 home 64bit
Intel atom procesor 1.44 GH - 1.92GH
2 GB Ram
32 GB Storage
1xHDMI output
1xUSB 2.0
1xUSB 3.0
1xaudio jack

Asus Vivostick ka garancion 2 vjet e blere ne Setec.
2 godini garancija kupen od setec.
Unknown
071736713
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации