Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ASUS GAMING PC

250 ЕУР

Се продава од: Genci 24 мар. 10:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Марка
Asus
Модел
Drug model
250$ GAMING PC ON SALE / FORTNITE & CS GO & DOTA 2

i5-4460 3.20
GTX 750
1TB HDD
8GB RAM DDR3
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации