Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Desktop PC Idealen za online predavanje

10 000 МКД

Се продава од: Privat 12 јан. 13:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Марка
Asus
Модел
Drug model
Asus Vivostick Pc: Windows 10 Procesor 1.44GB 2 GB Ram 32GB storage 1x usb 2.0 1x usb 3.0 audio jack Philisps monitor 23' HDMI Tastatura Maus Web Kamera Stero Idealen kompjuter za online predavanje
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации