Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GAMING PC SALE NOW / FORTNITE & DOTA 2 & CS GO

250 ЕУР

Се продава од: Genci 03 јун. 09:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Марка
Asus
Модел
Drug model
GAMING PC SALE NOW / FORTNITE & DOTA 2 & CS GO & GTA 5

I5-4460 3.20GHZ
GTX 750
8GB RAM DDR3
1TB HDD
6 PIN PSU 450 WATT
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации