Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PC - Gaming

380 ЕУР

Се продава од: Ermal 10 авг. 02:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Марка
Asus
Модел
Drug model
Shitet kompjuter GAMING per te gjithe lojerata qe ekzistojne si: GTA 5, COD, BATTLEFIELD, FORTNITE, PUBG, VALORANT, CS GO...

Performancat:
Motherboard: ASUS H81M-K
CPU: i5 4570 3.2GHz, Turbo 3.6GHz
GPU: GIGABYTE Gaming GTX 1060 3GB
RAM: 1x8Gb DDR3 1600MHz
PSU: EVGA 500W
SSD: 120 GB
HDD: 500GB
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации