Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SHITEN 10 PC(KOMPJUTER) + TASTIER ME MAUS

1 100 ЕУР

Се продава од: Vullnet Ramadani 26 мај 21:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Asus
Модел
Drug model
NE GJENDJE TE MIRE
Vullnet Ramadani
070557158


WhatsApp:
070557158
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации