Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ROG I7 9700K 16GB RTX2060 XTREME so 3 God Garancija

0 МКД

Се продава од: Кристијан 20 апр. 20:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Asus
Модел
ROG
Kompjuterot doagja so site fiskalni, i site kutii.
Dojdi, vidi, probaj na lice mesto pred da kupish.
Dokolku ste zainteresirani, pisete ponuda na viber.

GPU : AORUS RTX 2060 XTREME 6GB OC RGB, najbrzata ekvivalent na 2070, 26 meseci garancija
MB: ASUS Republic Of Gamers MAXIMUS XI HERO, 26 meseci garancija
CPU: Intel i7-9700K 5.2Ghz Gold Sample 8C/8T 26 meseci garancija
Cooler: CoolerMaster
MasterLiquid ML240R ARGB 240mm AIO, 52 meseci garancija
RAM: Kingston 16GB 3200MHz DDR4 HyperX Predator RGB 52 meseci garancija
NVME: SAMSUNG 250GB 970 EVO Plus NVMe 16 meseci garancija
SSD: SAMSUNG SSD 860 EVO SATA3 500GB 18 meseci garancija
PSU: Cooler Master MasterWatt 750W 80+ Bronze, ganc novo 5 god garancija
Case: CoolerMaster Case MasterBox MB511 RGB, 36 meseci garancija
Case fans: x4 Cooler Master MasterFan Pro SF120R AirBalance ARGB, 36 meseci garancijaКристијан
+38975315861
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации