Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dell Inspiron 530 ASUS Barebone

0 ЕУР

Се продава од: Ацо 07 авг. 12:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Марка
Dell
Модел
Inspirion
Продавам 2 десктоп компјутери комплет + 1 Belinea 101536 LCD Monitor и систем PHILIPS.
1. ASUS Barebone, (50 eur ),
2.Dell Inspiron 530, (120 eur ),
3.Belinea 101536 LCD Monitor, (15 eur ),
4.PHILIPS, (40 eur ).
Leaflet
Кон почеток