Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kompjuter po odlicna cena

4 500 МКД

Се продава од: Zlatko Вчера 10:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
kompjuter vo odlicna sostojba so OS win10, ram 4,5G so SSD disk od 250G i HDD od 150 G.
Кон почеток