Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Brend kompjuteri Office & Home so licenciran Win10

4 900 МКД

7 900 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДДКом ДООЕЛ 09 апр. 20:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДДКом ДООЕЛ

ДДКом ДООЕЛ

24 Огласи во продавницата

Refurbished brend kompjuteri licenciran Windows 10 4 900 МКД
Novi kolicini monitori 1 godina garancija 2 700 МКД
Refurbished HP 8200 konfiguracii za gaming ofice 11 500 МКД
Paket monitor i PC so podarok i besplatna dostava 9 400 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Dell
Модел
OptiPlex
Нови количини бренд компјутери Office & Home со лиценциран Windows 10, моќни Core i5/i7 процесори, ССД...

Комплетна понуда на следниот линк
https://ddstore.mk/catalog/category/view/s/licenced-pc-brand/id/6542/

Промотивно 1 година гаранција 7 дена гаранција за враќање пари (можност за доплата за гаранција до 3 години)

ДДКом е дистрибутер на користени и рефурбишед компјутери, лаптопи и опрема од најпознатите светски брендови како HP, Dell, Lenovo, Fujitsu. Нашата цел е да донесеме опрема од производители кои се со докажан квалитет на нашиот пазар по пристапни цени.

Освен фабричката OEM лиценца, компјутерите содржат дополнителна Windows 10 MAR лиценца (Microsoft Authorized Refurbisher) лиценца. Лиценцата е 100% валидна, пријавена во Microsoft и назначена во фактурата. Windows оперативниот систем е инсталиран на компјутерот заедно со основни бесплатни програми (антивирус, PDF, OpenOffice)

А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење.

Можност за надограба на РАМ меморија и на Хард диск
Дополнителни попусти на поголеми порачки.

Комплетна понуда на следниот линк https://ddstore.mk/catalog/category/view/s/licenced-pc-brand/id/6542/
ДДКом ДООЕЛ
Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија.
Посетете ја нашата продавница
ul. Franjo Kluz 2 vlez 1, stan 4 Прикажи на мапата
02 3100700
http://ddstore.mk

Лиценцирани компјутери комплетна понуда

ДДКом ДООЕЛ
023100700, 075365277
Leaflet
ДДКом ДООЕЛ

ДДКом ДООЕЛ

24 Огласи во продавницата
Refurbished profesionalni serii na LAPTOPI + Win10 18 500 МКД
Bundle Brend Kompjuteri Brand Computers 7 500 МКД
DDStore - najgolem dostavuvac na IT oprema vo M 0 МКД
Profesionalni HP led monitori 23 inch 1 god gar 6 500 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации