Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Refurbished brend kompjuteri so licenciran Windows

4 200 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДДКом ДООЕЛ 22 ноем. 11:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДДКом ДООЕЛ

ДДКом ДООЕЛ

20 Огласи во продавницата

Bundle Brend Kompjuteri Brand Computers 7 500 МКД
Paket monitor i PC so podarok i besplatna dostava 9 400 МКД
Refurbished profesionalni Biznis serii na monitori 2 700 МКД
Hard Disk 500 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Dell
Модел
OptiPlex
За Вас одбравме одлични конфигурации за дома и во канцеларија по најповолни цени!

- Бренд конфигурации со лиценциран Windows 10 од 7500 денари - https://bit.ly/2NJyEOF
- Компјутери во микро куќишта идеални за медиа центри
- Бренд конфигурации HP, DELL и Lenovo со моќни Core i3, i5, i7 процесори - https://ddstore.mk/search/category/Refurbished%2BPC%2BBrand/cid/693
- Модели со вграден SSD диск - до 10 пати подобри перформанси (ново SSD со 2 години гаранција) - https://bit.ly/33Jp0Bd
- Пакети компјутер + монитор со гратис нови тастатура и глушец - https://ddstore.mk/search/category/Refurbished%2BPC%2B%2526%2BMonitor/cid/741
- Гејминг конфигурации со нови GTX графички картички - https://ddstore.mk/search/category/Refurbished%2BGaming%2BBrand%2BPCs/cid/748

Комплетна понуда на следниот линк
https://ddstore.mk/search/category/A%2BClass%2BRefurbished%2BPC/cid/561

Промотивно 1 година гаранција 14 дена гаранција за враќање пари (можност за доплата за гаранција до 3 години)

А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење.

А-brand name конфигурациите за разлика од кастом/(по желба) склопуваните конфигурации се разликуваат по својата далеку постабилна и потивка работа, ниската енергетска класа (трошат многу помалку електрична енергија) - многу помало загревање.
Составени се од 100% одбрани компатибилни компоннети со адекватна моќност на вграденото напојување.
А-brand name конфигурациите се Hight-End модели од познатите светски брендови (HP, Dell, Fujitsu, Lenovo...), увезени се од EU - каде најчесто се употребувани во банки, јавни инситуции, големи коорпорации во одлични работни услови под техничка контрола и редовно системско одржување.

Можност за надограба на РАМ меморија и на Хард диск
Дополнителни попусти на поголеми порачки.

ДДКом ДООЕЛ
Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија.
Посетете ја нашата продавница
ul. Franjo Kluz 2 vlez 1, stan 4 Прикажи на мапата
02 3100700
http://ddstore.mk

Koristeni brand kompjuteri

ДДКом ДООЕЛ
02 3100700
Leaflet
ДДКом ДООЕЛ

ДДКом ДООЕЛ

20 Огласи во продавницата
Dell monitori profesionalni Ultrasharp serii 2 900 МКД
Licencirani kompjuteri  22" Monitor 11 800 МКД
Paket monitor i PC so podarok i besplatna dostava 9 400 МКД
Novi kolicini monitori 1 godina garancija 2 700 МКД
Кон почеток